21 Mayıs 2019
  • İstanbul23°C
  • Ankara18°C

İBB’DE ŞİŞLİ'Yİ, KİMLER HANGİ KOMİSYONLARDA TEMSİL ETTİ?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi meclis komisyonlarında Şişli’yi kimlerin, hangi komisyonlarda temsil edeceği belirlendi.

İBB’de Şişli'yi, kimler hangi komisyonlarda temsil etti?

25 Nisan 2019 Perşembe 00:46

KİMLER HANGİ KOMİSYONLARDA YER ALDI?

İşte Şişli’yi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Komisyonlarında temsil edecek isimler ve komisyonları:

İMAR KOMİSYONUNA, EMRAH ŞAHAN

İBB İmar Komisyonu’nda; Ekrem İmamoğlu’nun ekibinden, Şişli Belediyesi meclis listesinin 1’nci sırasında yer alan, Şişli Belediyesi İmar ve Kentsel Yenileme Komisyonlarında yer alan Emrah Şahan temsil edecek.

KÜLTÜR SANATA, SEYFİ ERBAŞ

Kültür ve Sanat Komisyonu’nda; Hayri İnönü’nün eski danışmanı, Muammer Keskin’in yeni gözdesi ve 2 numarası, Şişli Belediyesi’ni Marmara Belediyeler Birliği’nde temsil edecek olan Seyfi Erbaş temsil edecek.  

DIŞ İLİŞKİLERE, UMUT ŞENOL

Avrupa Biriliği ve Dış İlişkiler Komisyonunda; CHP’den Beşiktaş’a belediye başkan adat adayı olup, Şişli’den 3’ncü sıradan meclis üyesi ve Şişli Belediye Başkan Yardımcılığına en yakın isim olan Umut Şenol ve Ak Parti eski Şişli İlçe Başkanı Av. Eyüp Çakar temsil edecek.

TEMEL HAKLARA, ÇETİN KEÇELİ

Temel Haklar Komisyonu’nda; Şişli Belediyesi Meclis 1’nci Başkanvekili ve Şişli Belediyesi 4’ncü sıradan meclis üyesi olarak sonradan listeye dahil edilen Çetin Keçeli temsil edecek.

KADIN VE AİLEYE, FATOŞ HAMZALI

Kadın ve Aile Komisyonu’nda; Muammer Keskin’in meclis listesinden 4’ncü sırada yer alan, aynı zamanda da Şişli Belediyesi Encümen Üyesi ve Bütçe Komisyonu’nda olan Fatoş Hamzalı temsil edecek.

İŞTE İBB’NİN TÜM KOMİSYON ÜYELERİ

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

Ak Parti’den; Yüksel Akyol, Osman Demir, Eyüp Dursun, Zeynel Abidin Okul, Mustafa Nuri Kalyoncu

CHP’den; Hatice Ülkü Özer, Emrah Şahan, Süleyman Uluocak  

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

Ak Parti’den; Mehmet Selim Bilmen, Haşim İskender, Arzu Öğüt Şimşek, Serkan Haser, Tarık Kanber

CHP’den; Abdul Fettah Dindar, Ediz Zeyrek, Hayrettin Özbakır

SAĞLIK KOMİSYONU

Ak Parti’den; İsmail Sezer, Mustafa Zengin, Elif Bulut Gezen, Yunus Köse, Kemal Aygenli

CHP’den; Gülay Demirel, Mustafa Oltulu ve Belgin Tezel

ULAŞIM VE TRAFİK KOMİSYONU

Ak Parti’den; Abdullah Özdemir, Hamdi Demirkan, Nizamettin Altıntaş, Amina Cansu Kaba, Mustafa Koral

CHP’den; Suat Sarı, Ali Haydar Kahraman, Gökhan Birol Yıldız

EĞİTİM KOMİSYONU

Ak Parti’den; Fatma Balcı, Meryen İnat, Uğur Korkmaz, Öznür Canayakın, Şahmettin Yüksel

CHP’den; Ferhunde Şirin, Belgin Poyraz, Alaattin Aktay

HUKUK KOMİSYONU

Ak Parti’den; Muhammet Kaynar, Ömer Faruk Akbulut, Murat Şahin, Solmaz Murat Çinkir, Mustafa Naim Yağcı

CHP’den; Özgür Öz, Mithat Çelik, Ülkü Sakalar

TARİFE KOMİSYONU

Ak Parti’den; Seçkin Turan, Halit Cebeci, Fatih Kayacı, Meryem Karaköse, Muhammet İbrahim İnan,

CHP’den; Seyit Ali Aydoğmuş, Ali Haydar İşkar, Düzgün Kaya

HARİTA KOMİSYONU

Ak Parti’den; Mehmet Yiğit, Kübra Nur Uslu, Leyla Gülden Kıldan, Güven Yiğit, Haluk Sadıkoğlu

CHP’den; Murat Cirav, Hasan Gökpınar, Ali  Delen

AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU

Ak Parti’den; Nurdan Ertuğrul, Mehmet Er, Şenol Alan, Engin Aydoğan, Eyüp Çakar,

CHP’den; Coşkun Tanış, Umut Şenol, Fidan Aslan Eroğlu,

TURİZM KOMİSYONU

Ak Parti’den; Ramis Polat, Halim Yıldırım, Necati Kahraman, Sezin Batugün, Cemil Keskin,

CHP’den; Kadri Sancaktar, Kazım Akşahin, Ahmet Şahin,

DEPREM VE DOĞAL AFET KOMİSYONU

Ak Parti’den; Servet Kılıç, Faruk Özdemir, Umut Durak, Adem İnce, Ercan Kader,

CHP’den; Şaban Cebir, Merve Özyurtlu, Önder Turmuş,

ENGELSİZ HAYAT KOMİSYONU

Ak Parti’den; Cemal Merdan, Seda Sönmez, Hatice Yılmaz, Yağmur Aytekin, Ahmet Uzun,

CHP’den; Yılmaz Demirel, Ünsal Aykutoğlu, Tufan Babar,

KADIN, AİLE VE ÇOCUK KOMİSYONU

Ak Parti’den; Makbule Hacıkasımoğlu Ünal, Ayşe Baydar, İlknur Kovaç Bayraktar, Süheyla Topçu, Nurcan Öztürkmen,

CHP’den; Emel Tığlı, Fatoş Hamzalı, Nazife Figen Karahan,

KENT EKONOMİSİ VE MESLEK ODALARI KOMİSYONU

Ak Parti’den; Serkan Duran, Hamdullah Arvaz, Erkan Alemdar, Murat Şahin, Hasan Şahin

CHP’den; İnan Güney, Nuri Aslan, Tuğrul Arık,  

HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

Ak Parti’den; Şenol Cengiz, Sedat Demirtaş, İlyas Duras, Yeşim Aytulum Turgut, Ertan İskender,

CHP’den; Melih Yıldız, Ali Kıdık, Bora Kılıç,

ALT YAPI EMLAK VE MESKEN KOMİSYONU

Ak Parti’den; Saim Kadıoğlu, Göksel Erdem, Ahmet Hamdi Gürbüz, Harun Emirhan Ekşi, Ömer Kır

CHP’den; Süleyman Solmaz, Nuray Kılıç, Tarık Erdoğan,

TEMEL HAKLAR KOMİSYONU

Ak Parti’den; Kadir Çakır, Muharrem Balık, Fatih Aydoğan, Mehmet Can Erdündar, Murat Türkyılmaz,

CHP’den, Orhan Çakır, Çetin Keçeli, Mehmet Dündar Tıraş,

TARIM, ORMAN, HAYVANCILIK VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU

Ak Parti’den; Sami Barlas, Ersin Çetin, Gökhan Özten, Okan Gülkoku, Furkan Topaloğlu,

CHP’den; Mustafa Oktay Aksu, Ayhan Tutun, Bora Balcıoğlu,

ÇEVRE VE ENERJİ KOMİSYONU

Ak Parti’den; Özlem Erol, Sadullah Kabahasanoğlu, Kadem Ekşi, Serkan Serdar Duran, Hasan Bacıoğlu,

CHP’den; Cavit Galiç, Oğuz Sarul, Doğan Tekeli,

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

Ak Parti’den; Burhan Şentürk, Duygu Koç Şimdi, Ömer Faruk Ay, Hasan Gökçe, Oktay Koçbıyık,

CHP’den; Fatih Keleş, Görkem Kurşun, Cengiz Emektar,

KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

Ak Parti’den; Ahmet Rasim Yücel, Şeyma Çeviker Akdağa, Erdem Kertişçi, Büşra Uncu Özten, Ali Rıza Teke,

CHP’den; Mahmut Nevzat Gül, Seyfi Erbaş, Erkan Dinçel,

SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

Ak Parti’den; Sıddık Özgenç, Yasemin Batur, Gaye Zayıf, Kaya Kocaman, Veli Gündoğdu,

CHP’den; Yusuf Koçan, Sinan Gümüş, Gencey Önay,

KENTSEL YENİLEME KOMİSYONU

Ak Parti’den; Oktay Birinci, Abdul Nasar Şimşek, Adnan Zeki Bostancı, Can Alper Şen, Murat Kant,

CHP’den; Nizamettin Günel, Erkan Erdoğan, Sebahattin Öztürk

İSTANBUL BOĞAZI BELEDİYELER BİRLİĞİ

Ak Parti’den; Manolya Demirören Tekin, Abdullah Ayaz,

MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ

Ak Parti’den; Mustafa Erdoğdu, Ömer Çetinkaya,

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ

AK Parti’den; Zekai Sönmez, Ahmet Yılmaz, Gülten Terzi,

TÜRKİYE SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ

Ak Parti’den; İsmail Karabiber, Ahmet Tüfekçi, Osman Kara

TÜRK DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ

AK Parti’den; Can Gökhan Balakoğlu, Adem Sefer, Fatih Sırmacı   

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.